Fel kell rázni a flakont?

Igen. Használat előtt a flakont alaposan fel kell rázni. Ez azért fontos, mert a flakonban lévő anyagnak egyenletesen kell elkeverednie. Ha nem rázod fel, gyengébb lehet a hab minősége és rosszabb lehet a kiadósság.