Miért jön kevés hab a flakonból?

Lehet, hogy hideg a flakon, nem lett elég alaposan felrázva, eltömődött a fúvóka vagy a pisztoly, esetleg a flakon már majdnem üres. Tartsd a flakont szobahőmérsékleten, rázd fel alaposan, és ellenőrizd a pisztolyt.